Про Ігл Фільтр

Ми пропонуємо сучасні технічні рішення з очищення повітря, які забезпечать високу якість та ефективність!

Компанія Eagle Filters (Фінляндія) представляє промислові повітряні фільтри на ринок України.

Більше десяти років ми виготовляємо високоефективні повітряні фільтри для електростанцій, підприємств нафтогазової промисловості, підприємств утилізації промислових відходів, кафе і ресторанів та інших місць, що потребують очищення повітря.

 Співпраця компанії з постачальниками матеріалів та науково-дослідними інститутами призвела до створення широкого спектру повітряних фільтрів спеціального призначення. Цю продукцію відрізняє вдале поєднання високої стійкості до механічних навантажень, чудові характеристики фільтрації та відмінні аеродинамічні властивості.

Наша комерційна пропозиція вигідно відрізняється від альтернативних пропозицій, які демонструють інші компанії на ринку фільтрів. Тільки у нас ви знайдете великий асортимент повітряний фільтрів за ідеальним співвідношенням ціни та якості.

Ми надаємо гарантії!

Всі наші фільтри, пропоновані до продажу, пройшли неодноразове тестування в заводських умовах і мають сертифікати, що підтверджують їх високу якість.

Повітряні фільтри для вентиляції і промислові фільтри для очищення виготовляються на високотехнічному імпортному обладнанні, що дозволяє динамічно нарощувати темпи виробництва.

Усі види продукції компанії Eagle Filters відповідають вимогам міжнародних стандартів, включаючи стандарт EN 779, а також правилам ЄЕС в сфері екології та безпеки. 60% продукції нашої компанії припадає на експорт.

Будь-який необхідний фільтр для вентиляції може бути виконаний на замовлення відповідно з індивідуальними розмірами вентиляційних коридорів. Купуючи наші повітряні фільтри, ви отримуєте в своє розпорядження продукцію європейського класу за доступною ціною.

Ми встановлюємо тісні відносини співпраці з кожним замовником. Замовлення на повітряні фільтри завжди розглядається з урахуванням індивідуальних особливостей, і ми можемо запропонувати вам вирішення кожної конкретної проблеми.

Eagle Filters постачає різноманітні за своїми характеристиками повітряні фільтри в Австрію, Німеччину, Об'єднані Арабські Емірати та інші країни світу.

Виробник повітряних фільтрів Eagle Filters має представництво в Україні. Зв'язатися з нами в Україні і замовити будь-які повітряні фільтри можна за телефоном: +38 (044) 592 67 60, факс: +38 (044) 464 62 99.

Eagle Filters встановлюючи нові стандарти у виробництві фільтруючих модулів та пропонує вам оцінити бездоганну якість своєї продукції на практиці!

 
 

Контакти

Ігл Фільтр - повітряні фільтри, фільтри компресора, промислові фільтри
(основний офіс)

04114, Україна, Київська, Київ, вул. Автозаводская, будинок 54
  • +38 (044) 592 67 XX

Види діяльності

Компанія здійснює виробництво картриджних фільтрів та гофрованих рукавів для всіх класів відповідно до класифікації BIA U-S-G-C та для всіх температур...

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create