Вдосконалення системи очищення: на зміну вібруючим повітряним фільтрам прийшли статичні

Вдосконалення системи очищення: на зміну вібруючим повітряним фільтрам прийшли статичні

Раніше вібруючі повітряні фільтри застосовувалися в газових турбінах в умовах пустелі. Їх головним призначенням було скоріше захищати від піщаних бурь, ніж забезпечувати високу якість фільтрації. Матеріал вібруючих фільтрів в основному складався з целюлози, яка добре утримувала пил і пісок.

Проте газові турбіни часто монтуються в умовах підвищеної вологості, де вібруючі системи очищення є малоефективними. При підвищеній вологості волокна целюлози розширюються, і в дощову чи туманну погоду крізь волокна повітряного фільтра просочується бруд. Також вібруючі фільтри неефективні при великій забрудненості повітря промисловими або побутовими міськими викидами, і в сучасних умовах вони не відповідають ні економічним, ні технічним вимогам.

Компанія «Ігл Фільтр» нещодавно запропонувала краще рішення - переобладнання вібруючої системи очищення в статичну. Першим і основним аргументом "проти" такого переобладнання раніше виступали великі витрати на зміни в конструкції повітряних фільтрів, однак двоступінчасті картриджі «Ігл Фільтр» дозволяють переобладнати будь-яку систему очищення без втручання в конструкцію фільтра. Картриджі Turbo Master складаються з фільтра попереднього очищення, який усуває вологу і затримує великі частки (більше 0,3 мікрон), і фільтра тонкого очищення, що затримує субмікронні частинки.

Завдяки цим особливостям конструкції Turbo Master служить набагато довше, ніж картридж вібруючого фільтра або фільтра тонкого очищення, тому що значно знижує щільність потоку повітря і видаляє вологу. Він повністю синтетичний і не накопичує електростатичного заряду.

Дослідження у польових умовах показали: статичні картриджі для фільтрів і статичні повітряні фільтри - це економічно вигідне рішення в будь-яких умовах.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Контакти

Ігл Фільтр - повітряні фільтри, фільтри компресора, промислові фільтри
(основний офіс)

04114, Україна, Київська, Київ, вул. Автозаводская, будинок 54
  • +38 (044) 592 67 XX

Види діяльності

Компанія здійснює виробництво картриджних фільтрів та гофрованих рукавів для всіх класів відповідно до класифікації BIA U-S-G-C та для всіх температур...

 

Пошук по сайту

Шукати
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create