Чисте повітря у середовищі, де ви проживаєте чи працюєте, прирівнюється до гідного та здорового людського життя. Але що робити, якщо повітря у сучасному промисловому суспільстві забруднене? В наш час та у нашій країні це проблемне питання є досить актуальним.

На сьогоднішній день споживчий ринок пропонує новітні шляхи вирішення, що стосуються очищення повітря. Наприклад, повітряні фільтри від компанії Eagle Filters.

Очищене повітря за допомогою повітряних фільтрів від алергенів та інших шкідливих мікроорганізмів є виключно корисним для здоров'я. У вас покращиться самопочуття, загостриться концентрація уваги та підвищиться рівень працездатності. Повітряні фільтри також “цілющо” впливають на серцево-судинну, нервову та легеневу системи. А чи не цього ви шукали? І можливо, ваш постійно пригнічений та хворобливий стан був спричинений через забруднене повітря у приміщенні, де ви перебуваєте більшість свого часу.

Тісна співпраця прогресивної компанії Eagle Filters з постачальниками матеріалів та науково-дослідними інститутами призвело до створення широкого спектру повітряних фільтрів спеціального призначення. Це дозволяє виготовляти фільтри високої стійкості до механічних навантажень, а також чудових характеристик фільтрації та відмінних аеродинамічних властивостей.

Фільтри та способи очищення повітря

1. Попередній фільтр (фільтр грубого очищення). Він служить для затримання великих часток пилу і шерсті тварин. Такі фільтри періодично очищають від забруднень механічним шляхом. Після цього повітря у фільтрі надходить на більш тонку обробку.

2. Фотокаталітичний фільтр. У процесі фотокаталізу шкідливі домішки не накопичуються у фільтрі, а під дією ультрафіолетового випромінювання в присутності фотокаталізатора розкладаються до абсолютно нешкідливих компонентів природного повітряного середовища.

3. Вугільний (карбоновий) фільтр. Служить для видалення неприємних запахів у повітрі, що часто виникають на промислових виробництвах.

4. HEPA-фільтр в багатьох очисниках повітря є основним фільтруючим елементом. Такий фільтр по суті є пиловим фільтром. Матеріал, з якого він зроблений, і його конструкція дозволяють йому затримувати дуже дрібні частинки пилу - розміром до 0,3 мкм і більше. Ефективність такого фільтра становить 99 %.

5. Електростатичний (іонізуючий) фільтр. Принцип дії електростатичних фільтрів заснований на тяжінні електричних зарядів різної полярності. Забруднене повітря проходить через іонізаційну камеру, в якій частинки забруднення набувають позитивного заряду, після чого вони осідають на негативно заряджених пластинах. Для очищення такого фільтра досить промити його мильною водою. Електростатичні повітряні фільтри добре очищають повітря від пилу і кіптяви.

6. Антібактеріальний фільтр. Служить для запобігання поширенню різних вірусів і бактерій. Зазвичай являє собою тканину з антибактеріальним просоченням (наприклад, алое, хітозан).

Для виникнення та подальшого розвитку алергії чи хвороб, пов’язаних з дихальними шляхами величезне значення, має несприятливе навколишнє середовище. На екологію в глобальному сенсі ми не можемо істотно вплинути, але змінити екологію приміщень, де ми проживаємо чи працюємо, нам під силу. А у цьому вам допоможуть повітряні фільтри від компанії Eagle Filters, які дають гарантію ефективності очищення повітря.

Ми дбаємо про чисте та здорове повітря!